We are
Emotion

Dla naszych klientów jesteśmy najlepszymi kumplami od marketingu. Pracujemy dla firm, które wierzą w to, że marki nie zbuduje się jedynie tabelkami z kampanii na Facebooku. Pomagamy tworzyć silne marki, które świetnie wyglądają, potrafią rozmawiać ze swoimi klientami i są obecne w przestrzeni dzięki przemyślanym i skutecznym kampaniom.


eksperci z 20-letnim
doświadczeniem


szeroki zakres
kompetencji


elastyczny model
współpracy


płaska struktura
szybka komunikacja

Proces,
który działa

Nawet największe budżety będą przepalone, jeśli kreacja jest słaba i nie wynika z mocnej strategii. Fundamentem każdego projektu jest poznanie grupy docelowej marki, zrozumienie jej potrzeb i zaplanowanie skutecznej strategii komunikacji. Następnie rozpoczyna się kreacja. Piszemy, projektujemy, digitalizujemy… aż wióry lecą! Dopiero wtedy marka jest w pełni gotowa aby wyjść do swoich klientów, angażować i budować zasięgi.

Zespół

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem nabytym przy obsłudze marek działających na rynku globalnym i polskim. Płaska struktura naszej agencji gwarantuje znakomity kontakt z klientem oraz komunikację ze specjalistami bezpośrednio zaangażowanymi w projekt. Od lat współpracujemy także z najlepszymi na rynku ekspertami w zakresie produkcji wideo, programistami i wyjadaczami nowych technologii, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej ekstrawaganckim potrzebom naszych klientów. Oto nasi liderzy:


Pamela


MANAGING DIRECTOR


Adrian


HEAD OF DIGITAL