Rozwijaj swoją markę.
Pozyskuj klientów.
Sprzedawaj więcej.

Myślisz o kampanii, która przyniesie mierzalne wyniki i zwiększy świadomość Twojej marki w grupie odbiorców, na której najbardziej Ci zależy?

Poszukujesz agencji, która nie tylko zrealizuje Twoją kampanię, ale też opracuje koncepcję kreatywną i zajmie się kreacją?

Masz dość przepalania budżetów reklamowych i chcesz płacić tylko za wyniki?

Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu!

Twoja kampania
uszyta na miarę

Najważniejsze w kampanii to określenie celów oraz ustalenie metody mierzenia jej skuteczności. Jak wiadomo, każdy rynek, branża czy rodzaj biznesu rządzi się swoimi prawami, ma swoją specyfikę oraz różne kanały dotarcia. Dlatego o sukcesie kampanii decyduje nie tylko jej sprawna konfiguracja w panelu reklamowym Google czy Facebook, ale przede wszystkim znajomość rodzaju biznesu, który się reklamuje.

Od ponad 10 lat obsługujemy firmy usługowe i handlowe oraz producentów i specjalistów wielu dziedzin. Mamy doświadczenie nie tylko w realizacji kampanii reklamowych ale również w wielu innych obszarach marketingu. Zaufaj naszym ekspertom i uszyjmy kampanię na miarę Twojej firmy.

świadczysz
usługi
prowadzisz
sprzedaż
jesteś
producentem
jesteś
specjalistą

Jesteśmy dobrzy
w te klocki

… bo działamy według sprawdzonego procesu zapewniając tym samym kompleksową obsługę Twojej kampanii. W pierwszej kolejności skupiamy się nad strategią komunikacji z core target, czyli główną grupą docelową. Wyniki tej analizy są kluczowe przy doborze kanałów komunikacji oraz opracowaniu koncepcji kreatywnej dla kampanii.

strategia
komunikacji
Określamy wspólne wartości i punkty styku marki z grupą docelową, tworząc mapy komunikacji marketingowej. Ustalamy z kim, o czym i w jaki sposób będziemy “rozmawiać” w kampanii, czyli nadajemy marce “tone of voice”.
cel kampanii
i dobór narzędzi
Gdy znamy już cel kampanii
(np.: sprzedaż, nowi klienci, budowanie świadomości marki, ruch na stronie) przechodzimy do dobru kanałów komunikacji i odpowiednich narzędzi. Jest to etap niezwykle istotny dla osiągnięcia wysokiej skuteczności kampanii.
koncepcja
i kreacja
Opracowujemy koncepcję kreatywną kampanii. Projektujemy key visual, piszemy teksty, przygotowujemy landing page, nagrywamy materiały wideo, animujemy banery… a to wszystko tworzy dział kreacji, obsługujący na co dzień największe firmy w kraju.
realizacja
i raportowanie
Tak samo jak dobry ogrodnik nie pozostawia rośliny po jej zasadzeniu, tak i my nie kończymy swojej pracy po uruchomieniu kampanii. Dedykowany ekspert codziennie dogląda kampanii, dbając o jej efektywność i Twój budżet oraz przedstawia na bieżąco szczegółowe raporty.

Bądź tam,
gdzie Twoi klienci

… ale z umiarem i wyczuciem. Nawet najlepszy przyjaciel staje się męczący, gdy jest zbyt namolny. Nasi eksperci od planowania mediów skonstruują plan emisji Twoich reklam w taki sposób, że Twoja marka pojawi się w tym czasie i miejscu, w którym Twój klient jej potrzebuje.

wyszukiwarka
znane portale
Facebook
YouTube
Instagram
Gmail
zakupy online
aplikacje mobilne

Nigdy nie miałeś
tak wielu możliwości

Twoja kampania będzie poprowadzona przez dwa zespoły ekspertów.
Pierwszy z nich odpowiada za działania reklamowe na platformie reklamowej Google (Google Ads, GDN, Google Zakupy, YouTube, Gmail). Drugi zespół prowadzi kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie.

Reklama w wyszukiwarce

Nie może Cię tam nie być!
Google Ads (dawniej Google AdWords) to szybki sposób na pojawienie się tam, gdzie potencjalni klienci szukają produktów lub usług takich jak Twoje. Płacisz tylko za konkretne przejścia na Twoją stronę, a nie za obietnice. Zwiększaj sprzedaż, generuj ruch, pozyskuj nowych klientów dzięki nowoczesnym formom reklamy w wyszukiwarce.

Rodzaje reklam w wyszukiwarce
dopasowane do Twojego biznesu

reklamy
tekstowe
Najpopularniejsza i najszybsza do uruchomienia forma reklamy w wyszukiwarce. Wyświetlają się powyżej i poniżej wyników wyszukiwania Google. Składają się z trzech części: nagłówka, wyświetlanego adresu strony i tekstu reklamy.
reklamy
elastyczne
Podczas tworzenia elastycznej reklamy w wyszukiwarce można podać kilka nagłówków i tekstów reklamy. Google automatycznie testuje różne zestawienia, by sprawdzić, które są najskuteczniejsze i najchętniej klikane przez Twoich potencjalnych klientów.
reklamy
dynamiczne
Jeśli posiadasz mocno rozwiniętą stronę internetową z rozbudowanym asortymentem, reklamy dynamiczne w wyszukiwarce są właśnie dla Ciebie. Treści reklam tworzą się same na podstawie nazw produktów, automatycznie pobieranych z Twojej strony internetowej.
ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Reklama banerowa

Wzrost sprzedaży, budowanie wizerunku Twojej marki, nowi klienci, czy większy ruch na stronie. Kampanie banerowe w sieci reklamowej Google pomagają osiągnąć każdy z tych celów. Nasz dział kreacji przygotuje dla Ciebie zestawy atrakcyjnych banerów, które będą wyświetlane na najpopularniejszych portalach w Polsce.

Rodzaje reklam banerowych
w sieci GDN (Google Display Network)

reklamy
displayowe
Najpopularniejsza forma reklamy banerowej, w której mamy nieograniczone możliwości przedstawienia oferty Twojej firmy w formie atrakcyjnych animacji. Kilkanaście dostępnych formatów gwarantuje wyświetlanie reklam na wszystkich komputerach, smartfonach i tabletach. Reklamy publikowane są na stronach internetowych, w aplikacjach oraz na YouTube.
reklamy
elastyczne
Reklamy elastyczne automatycznie dostosowują swój rozmiar, wygląd i format do przestrzeni reklamowej, udostępnianej przez tysiące stron internetowych. Potrafią wtopić się w sekcje z artykułami na najpopularniejszych portalach (np. Onet, WP itd), dlatego idealnie nadają się do kampanii opartych na wartościowych treściach o Twojej marce.

Reklamuj się na tysiącach znanych serwisów

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Reklama produktowa

Sprzedawaj swoje produkty dzięki usłudze Zakupy Google. To najlepsze rozwiązanie dla wszystkich sklepów internetowych, chcących docierać do jeszcze większej liczby klientów. Reklamy produktowe wyświetlane są w wyszukiwarce Google, na tysiącach znanych portali internetowych w formie banerów, oraz na YouTube i w Gmail.

Google Merchant – Twój inteligentny sprzedawca

Dzięki inteligentnym mechanizmom Google automatycznie umieszcza reklamy i określa stawki CPC (koszt kliknięcia), by promować Twoje produkty i Twoją firmę w różnych sieciach, tym samym zwiększając wartość sprzedaży i maksymalizując zasięg.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Reklama wideo

Według badań przeprowadzonych przez Google, ponad 70% widzów twierdzi, że YouTube zwiększa ich świadomość nowych marek. W dzisiejszym świecie, przeładowanym przekazem reklamowym, trudno jest skupić na czymś uwagę przez dłuższą chwilę. Dla nas kampania na YouTube to przede wszystkim produkcja wciągającej treści, która rozpoczyna skuteczną kampanię, a nie maszynka do nabijania licznika wyświetleń.

Wciągające wideo to dobry początek kampanii

reklamy
w odpowiednim
momencie
Dotrzemy tylko do tych osób, na których Ci zależy. Wyświetlimy Twoją reklamę osobom, które mogą być zainteresowane Twoją ofertą i wyszukują zbieżnych z nią treści.
płacisz
tylko za
efekty
Wybierzemy dla Ciebie najodpowiedniejszy sposób rozliczenia. Zapłacisz dopiero wtedy, gdy użytkownik obejrzy Twoją całą reklamę lub klinie w baner towarzyszący i przejdzie na Twoją stronę www.
profesjonalna
produkcja
wideo
Produkujemy spoty, billboardy sponsorskie, wideo viralowe. Projekty realizujemy kompleksowo, od scenariusza po postprodukcję.
ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Reklama graficzna

Atrakcyjna grafika lub wideo na Facebooku i Instagramie, uzupełnione intrygującym opisem, to skuteczny sposób na zwiększenie rozpoznawalności Twojej firmy, niezależnie od rodzaju biznesu jaki prowadzisz. W badaniu Facebooka seria reklam w formie zdjęć lub wideo uzyskała lepsze wyniki w zakresie zwiększenia unikatowego ruchu niż inne formaty reklam.

Nasi graficy przygotują reklamę Twojej firmy, której nie da się przeoczyć, a copywriter napisze tekst, który pozostanie w pamięci. Buduj zasięg swojej firmy w największej społecznościowej sieci świata i zacznij być widoczny wśród swoich potencjalnych klientów.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Reklama w formie karuzeli

Świetny format gdy chcesz pokazać w jednej reklamie więcej produktów lub usług. Reklama karuzelowa może być też wykorzystana do ciekawej formy opowieści o Twojej marce, wciągającej użytkownika do interakcji na kolejnych kartach.

Przedstaw aktualne promocje, wyróżnij najnowsze produkty, zaprezentuj swój biznes, daj się ponieść fantazji. Chętnie Ci w tym pomożemy, doradzimy, zaprojektujemy angażującą grafikę, napiszemy claim reklamowy.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Reklama w formie relacji

Najbardziej inspirująca do działania forma reklamy na Facebooku i Instagramie, która codziennie budzi zainteresowanie milionów osób na całym świecie. Dzięki tej reklamie zwiększysz widoczność marki lub produktu, poprzez dopasowanie treści reklamy do tego, co najchętniej oglądają Twoi potencjalni klienci. Według danych Facebooka ponad połowa użytkowników, po zobaczeniu produktu lub usługi w relacji, przejrzało witrynę marki, aby uzyskać więcej informacji. Ta szybka i autentyczna forma reklamy w połączeniu z atrakcyjnym i angażującym wideo, które dla Ciebie przygotujemy, będzie inspiracją dla Twoich klientów do podjęcia działania z Twoją marką.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Reklama w formie kolekcji

Kolekcja to format reklamy, umożliwiający odkrywanie, przeglądanie i kupowanie produktów z danej grupy. Wystarczy jedno dotknięcie aby uzyskać więcej informacji na temat wybranego produktu, a wszystko to w szybko wczytującym się środowisku Facebooka. Droga do zakupu Twojego produktu nigdy wcześniej nie była tak krótka. Ta forma reklamy pozwala tworzyć kolekcje nie tylko produktów, ale też usług, które świadczy Twoja firma, a wszystko to możesz uatrakcyjnić filmem, który dla Ciebie przygotujemy. Nie czekaj już dłużej i zacznij kolekcjonować wyniki sprzedaży dzięki nowoczesnym formom reklamy na Facebooku i Instagramie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ