PRZEŻYJ PRAWDZIWY
EMOCJONALNY
ROLLERCOASTER!

Ten netflixowy romans biurowy,
doprawiony poczuciem humoru
i szczyptą erotyki podbije Twoje serce!

Kłamstwo
jeszcze nigdy nie było

Aaron Blackford zaproponował Catalinie Martín, że pojedzie z nią do Hiszpanii na ślub jej siostry i będzie udawał jej chłopaka. Chociaż Catalina rozpaczliwie potrzebuje partnera (żeby nie wydało się jej kłamstwo), nie waha się nawet przez sekundę i odrzuca jego ofertę. Nigdy nie spotkała bardziej aroganckiego, irytującego i nieznośnego mężczyzny, do tego z takim uporem utrudniającego jej życie. Ale czas, który dzieli ją od ślubu siostry, topnieje w błyskawicznym tempie i determinacja Cataliny zmienia się w desperację. Im bliżej do ślubu, tym obecność Aarona Blackforda staje się bardziej pożądana. Będą mieli trzy dni, by przekonać rodzinę Cataliny, że są w sobie zakochani. W przeciwnym razie dziewczyna zostanie zdemaskowana jako kłamczucha, a pełne współczucia spojrzenia gości weselnych zawstydzą ją mocniej niż jego lodowate, niebieskie oczy…

wątek love-hate i podróż
do gorącej Hiszpanii
– tego nie możesz przegapić.

SPRAWDŹ OPINIE CZYTELNICZEK

Radosna jak letni wieczór w Hiszpanii. Gęsta od emocji jak gorąca czekolada. Prawdziwa i szczera niczym pierwszy poryw nastoletniego serca! Od tej książki ciężko się oderwać!

Marta Ficek-Chmura
@wartoczytac

Ta książka… rany! Ta książka… sprawiła, że podczas czytania miałam w głowie tylko jedną myśl: kiedy moja kolej? To najlepsza historia z wątkiem udawanego związku, jaką kiedykolwiek czytałam.

Weronika Czuryszkiewicz
@swiatromansow

Ta historia jest niczym najlepsza czekolada. Uzależniająca! Twoja dusza i serce dosłownie rozpłyną się od nadmiaru emocji. Przeżyjesz najprawdziwszą czytelniczą rozkosz.

Barbara Bandyk
@zaczytana.book

w historii Aarona i Cataliny!

Ta historia pochłonie Cię bez końca.
Nie czekaj dłużej! Sprawdź wszystkie oferty
i wybierz najlepszą dla siebie!

Zamów online

Bądź na bieżąco

2022 © copyright Wydawnictwo Otwarte